so 22.10.2011 |

Zápas Plzeň - Třeboň

Podobně jednoznačným způsobem jako Karviná s Kopřivnicí si poradila i Plzeň se svým soupeřem, jímž byla Třeboň. Hosté dokázali poprvé skórovat až v 5. minutě a i mnoho z jejich nečetných střeleckých pokusů zlikvidoval plzeňský gólman Misař. První poločas skončil za stavu 12:6 pro domácí celek a ve 37. minutě vedla Plzeň dokonce už desetibrankovým rozdílem. Na začátku poslední čtvrtiny neměla Třeboň na svém kontě stále ještě ani deset proměněných branek (22:9) a na soupeře postupně ztrácela až patnáct gólů (25:10). Loskot s Nohavou se pak v závěru postarali o to, že do sítě Západočechů Třeboň nastřílela alespoň šestnáct branek, i tak jich plzeňští kanonýři vedení Strýcem, Škvařilem a Tonarem nasypali do jihočeských sítí téměř dvakrát tolik.